.  

 PERSONEL

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 TL YÜKLEME VE FATURA ÖDEME SİSTEMİ
 0358 213 11 86 - 0541 692 52 38
 famekontormehmet@hotmail.com
 
 
 Bayimiz Olun
turcel kontor aktarma, turcell parca, turkceel çorum bayisi, türkceel kayseri kontör, turkcel hattan turkcel hatta kontur yükleme, turkcel kontör, turkcel kontör satışı, turkcel kontör satışları, turkcel kontör yollama numarası, TURKCEL KONTÖR İSTEME, turkcel kontor, turkcel kontur aktarma, turkcel kontur isteme servisi, turkcel parça kontör fiyatları, turkcel telefondan telefona kontür yükleme, turkcell telsim satan bayilikler, turkcell hattına kontör nasıl yüklenir, turkcell kontor yollama.
Bayimiz Olun / Firmamız Hakkında
Firmamız Hakkında

famekontor Kontör Sistemi

famekontor  sistemi fame internet cafe bünyesinde olup, İletişim ve Bilg. alanınında hizmet vermektedir. bu alandaki öncü firmalar arasında faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir. Başarıya odaklı hizmet anlayışı ile Kurumsal müşterilerine ucuz, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu çerçevede kurumsal müşterilerimize 7gün 24saat Türkcell parça kontör, Avea parça kontör, Vodafone Parça Kontör, Kontör Kartı ve Tüm Kontör online yükleme sistemi ile hizmet vermektedir.

İletişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize herşeyin en iyisini sunmak hedeflerimizin başındadır.

famekontor İletişim Hizmetleri, amasya merkezli olup Yurt çapında yaygın bayi ağı ile her gün, güçlü ve uzman kadrosu ile ilerlemektedir.

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
Avantaj Teknoloji Hizmetleri © 2008
tasarım ve programlama